Strona główna O nas Kontakt Wyslij mail
NAWIGACJA
MARKETING NIERUCHOMOŚCI RAPORTY, OPINIE, ANALIZY PRAWO KREDYTY, INWESTYCJE LINKI
SZUKAJ NA STRONIE
KALKULATOR
Kalkulator Kalkulator
SONDA
Jak obecna sytuacja na rynku nieruchomości wpływa na Państwa decyzje ?
pozytywnie, szukamy okazji cenowych
wstrzymujemy decyzje na kilka miesięcy
nie ma wpływu
KURSY WALUT
USD  3.9646 zł
EUR  4.4745 zł
GBP  4.9941 zł


średnie kursy NBP z dnia
12-07-2020
NEWSLETTER
e-mail:
O Firmie

Szanowni Państwo,

       VILLA NIERUCHOMOŚCI to młoda, ambitna firma działająca na podlaskim rynku nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy skutecznie we wszystkich sektorach rynku nieruchomości: mieszkalnego, komercyjnego oraz przemysłowego. Nasze usługi kierujemy do właścicieli nieruchomości, najemców, kupujących, firm developerskich, firm krajowych oraz zagranicznych.

           W pracy konsekwentnie kierujemy się zasadami zawartymi w kodeksie etyki zawodowej. Działamy według najlepszych wzorców i standardów, sprawdzonych na rynku nieruchomości. Kultura osobista i życzliwe nastawienie w stosunku do klientów i ich potrzeb to podstawa naszego działania. Jesteśmy aktywnymi doradcami i lojalnymi negocjatorami. Biuro posiada wszelkie dokumenty wymagane od pośredników na rynku nieruchomości – licencje Nr 5145 i ubezpieczenie Nr 341/2007 od odpowiedzialności cywilnej w zakresie czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

                            

           Wiedza i nabyte doświadczenie, pozwalają nam zaoferować pełen asortyment usług w zakresie pośrednictwa i doradztwa. Korzystamy z nowoczesnych technik sprzedaży, prezentacji i marketingu dobieranych odpowiednio dla każdego zlecenia. Znajomość rynku, elastyczność, operatywność i indywidualne podejście do klienta, daje gwarancję dobrego wyboru i jest wizytówką naszego biura. Staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów i budujemy ich zaufanie zapewniając usługi na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie i budowana wiarygodność jest najlepszą gwarancją wysokiej jakości naszych usług. Najlepszą rekomendacją dla naszego biura są zadowoleni klienci.

       VILLA NIERUCHOMOŚCI zapewnia swoim klientom pomoc i opiekę podczas całego procesu zakupu nieruchomości - od wyboru nieruchomości aż do sfinalizowania transakcji.

W ramach świadczonej usługi proponujemy :

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, obejmujące transakcje kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości, poczynając od lokali mieszkalnych, domach czy apartamentach, poprzez nieruchomości komercyjne, czyli lokale użytkowe, budynki przemysłowe a skończywszy na działkach gruntu przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe, działek rolnych czy też działek z przeznaczeniem typowo komercyjnym.

  • obsługę formalno-prawną powierzanych transakcji, polegającą nie tylko na prezentacji oferty ale również aktywnym uczestniczeniu w procesie negocjacji ceny, nadzorowaniu terminów realizacji umowy, przepływów środków pieniężnych, udogodnieniom polegającym na zapewnieniu odpowiednich terminów w kancelariach notarialnych oraz zminimalizowaniu formalności przy sporządzaniu samego aktu notarialnego i oczywiście uczestniczenie przy finałowym wydaniu nieruchomości,

  •  doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami, w zakresie sytuacji i tendencji na lokalnym rynku, cen transakcyjnych oraz innych elementów mających znaczenie przy inwestowaniu na rynku nieruchomości,

  • współpracę z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, w celu jak najskuteczniejszego i bezkolizyjnego doprowadzenia do sfinalizowania nadzorowanej przez nas transakcji,

     
  • współpracę z bankami, między innymi: PKO BP, Santander Consumer Bank, Euro Bank S.A, Kredyt Bank, Getin Bank , Bank PeKaO S.A,DomBank, GE Money Bank w celu umożliwienia zdobycia środków na sfinansowanie zamierzenia, w tym kontrola nad przepływem środków.

            Chronimy wszelkie informacje powierzone nam przez Klientów zgodnie z obowiązującymi normami zachowania poufności oraz w sposób zgodny z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Ograniczamy zbieranie i wykorzystywanie danych o Klientach do minimum niezbędnego do świadczenia usług najwyższej jakości.